Program


Siema tancerze!
Ze względu na możliwość dogrywek, niezdecydowanych lecz kompetentnych sędziów ;), którzy potrzebują czasu na oceny, prosimy o wyrozumiałość w razie aktualizacji programu w trakcie imprezy - może się przesunąć godzinę w przód lub tył :P

21 listopada 2020 (sobota)
Ostrów Freestyle Battle

8.00 - 11.30 Rejestracja
8.00 Otwarcie trybun
(ograniczona ilość miejsc, bilety dostępne tylko online)
8.30 Otwarcie hali dla kategorii Hip Hop do 11 lat
8.30 Rozgrzewka
9:00 Eliminacje Hip Hop do 11 lat
1/8 Hip Hop do 11 lat
1/4 Hip Hop do 11 lat
Półfinał Hip Hop do 11 lat
Finał Hip Hop do 11 lat (walka o 1, 2, 3 i 4 miejsce)
Rozdanie nagród
11:00 Otwarcie hali dla kategorii Bboying do 11 lat
11.30 Rozgrzewka
11.45 Eliminacje Bboying do 11 lat
1/8 Bboying do 11 lat
1/4 Bboying do 11 lat
Półfinał Bboying do 11 lat
Finał Bboying do 11 lat (walka o 1, 2, 3 i 4 miejsce)
Rozdanie nagród
13:00 Otwarcie hali dla kategorii Hip Hop 12-15 lat
14.15 Rozgrzewka
14.30 Eliminacje Hip Hop 12-15 lat
1/8 Hip Hop 12-15 lat
1/4 Hip Hop 12-15 lat
Półfinał Hip Hop 12-15 lat
Finał Hip Hop 12-15 lat (walka o 1, 2, 3 i 4 miejsce)
Rozdanie nagród
15.00 Otwarcie hali dla kategorii Bboying 12-15 lat
15.00 Rozgrzewka
15.15 Eliminacje Bboying do 12-15 lat
1/8 Bboying 12-15 lat
1/4 Bboying 12-15 lat
Półfinał Bboying 12-15 lat
Finał Bboying 12-15 lat (walka o 1, 2, 3 i 4 miejsce)
Rozdanie nagród
17:00 Otwarcie hali dla kategorii Hip Hop 16 i więcej lat
16.30 Rozgrzewka
16.45 Eliminacje Hip Hop 16 i więcej lat
1/8 Hip Hop 16 i więcej lat
1/4 Hip Hop 16 i więcej lat
Półfinał Hip Hop 16 i więcej lat
Finał Hip Hop 16 i więcej lat (walka o 1, 2, 3 i 4 miejsce)
Rozdanie nagród
18:30 Otwarcie hali dla kategorii Bboying 16 i więcej lat
18.00 Rozgrzewka
18.30 Eliminacje Bboying 16 lat i więcej
1/8 Bboying 16 lat i więcej
1/4 Bboying 16 lat i więcej
Półfinał Bboying 16 lat i więcej
Finał Bboying 16 lat i więcej (walka o 1, 2, 3 i 4 miejsce)
Rozdanie nagród
21.30 Zakończenie eventu

22 listopada 2020 (niedziela)

Showcase

8.30-9.00 Rejestracja debiuty
9.00 Otwarcie hali i trybun dla kategorii debiuty
9.30 Showcase Debiuty
Debiuty do 8 lat
Wręczenie pucharu w tej kategorii Debiuty do 8 lat
Debiuty do 11 lat
Wręczenie pucharu w tej kategorii Debiuty do11 lat
Debiuty 12 lat i więcej
Wręczenie pucharu w tej kategorii Debiuty 12 lat i więcej
10.15 DEZYNFEKCJA HALI
10.30 Otwarcie trybun dla kategorii do 11 lat
Otwarcie hali dla kategorii Inne formy tańca do 11 lat
10:45 Showcase do 11 lat
- Inne formy tańca
Wręczenie pucharu w tej kategorii Inne formy tańca do 11 lat
11.20 Otwarcie hali dla kategorii
Street Dance do 11 lat
11.30 Street dance do 11 lat
12.00 Otwarcie hali i trybun dla kategorii
Taniec sceniczny do 11 lat
12.15 Taniec sceniczny do 11 lat
Wręczenie pucharu w tej kategorii Taniec Sceniczny 11 lat
12.40 Dezynfekcja Sali
13.00 Otwarcie widowni dla kategorii 12-15 lat
13.15 Otwarcie hali dla kategorii Inne formy tańca do 12-15 lat
Inne formy tańca 12-15 lat
Wręczenie pucharu w tej kategorii Inne formy tańca do 12-15 lat
13.30 Otwarcie hali dla kategorii Street Dance 12-15 lat
13.40 Street dance 12-15 lat
Wręczenie pucharu w tej kategorii Street Dance do 12-15 lat
14.20 Otwarcie hali dla kategorii Taniec Sceniczny 12-15 lat
14.30 Taniec sceniczny 12-15 lat
Wręczenie pucharu w tej kategorii Taniec Sceniczny 12-15 lat i więcej
15.00 Dezynfekcja Sali
15.30 Otwarcie widowni dla kategorii 16 i więcej lat
Otwarcie hali dla kategorii Inne formy tańca 16 i więcej lat
15.45 Inne formy tańca 16 i więcej lat
Wręczenie pucharu w tej kategorii Inne formy tańca do 16 i więcej lat
16.20 Otwarcie hali dla kategorii Street Dance 16 i więcej lat
16.30 Street dance 16 i więcej lat
Wręczenie pucharu w tej kategorii Street Dance do 16 i więcej lat
16.45 Otwarcie hali dla kategorii Taniec Sceniczny 16 i więcej lat
17.00 Taniec sceniczny 16 i więcej lat
Wręczenie pucharu w tej kategorii Taniec Sceniczny 16 i więcej lat